اشنایی کامل با متد فیبروز ابرو
13 آبان 1398 آموزش تاتو صورت مقالات تاتو 0 نظر کاربران نوشته شده توسط admin

آشنایی کامل با متد فیبروز ابرو (phibrows)

فیبروز (phi+brows) یک متد جدید برای هاشور و سایه ابرو با قلم میکروبیلدینگ است این متد توسط آکادمی فی”(phi) و آقای برانکو بابیک (رئیس آکادمی فی) ایجاد شده است. که پایه اصلی آن ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر ابروها کاملا طبیعی باشد.

ویژگی های متد فیبروز ابرو:

دستگاه سایه و هاشور فیبروز : در این متد برای انجام هاشور و سایه ابرو از قلم میکروبیلدینگ استفاده می شود که یک دستگاه (قلم) دستی است که به وسیله آن می توان خطوط و نقاط بسیار ظریفی را ایجاد کرد. طراحی ابرو با متد فیبروز  طراحی ابرو برای هاشور و سایه ابرو و  بر اساس خواست مشتری انجام نمی شود بلکه بر اساس فرم کلی صورت فرد با نسبت های طلایی طراحی می شود. یعنی حالتی که ، طرح ابرو روی صورت کاملا متناسب با بقیه اجزاء صورت باشد و حالت کاملا طبیعی داشته باشد.  و سعی می شود ابروها بیشتر شباهت را با ابروهای طبیعی داشته باشند. به این نکته توجه داشته باشید که نسبت طلایی بین اجزاء مختلف بدن که بیشترین هماهنگی و زیبایی را دارد عدد 1.618  است.

متد فیبروز ابرو (phibrows)

استفاده از تکنولوژی در فیبروز ابرو: یکی از کارهایی که در متد فیبروز ابرو استفاده می شود استفاده مختلف از تکنولوژی است یکی از این تکنولوژی ها یک اپلیکشن بسیار کاربردی برای قرینه سازی ابروها است. البته این اپلیکشن برای طراحی و قرینه سازی خط چشم و خط لب هم استفاده می شود

اپلیکشن فیبروز

رنگ ها استفاده شده در متد فیبروز ابرو  : رنگ های استفاده شده در این روش توسط خود موسسه فی (phi)  تولید می شوند کاملا ارگانیک بوده و در ترکیبات آنها از سرب ، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود. یکی از خصوصیات رنگهای فیبروز این است که حتی بعد از گذشت مدت طولانی از هاشور ابرو با این رنگها هیچ گونه سایه قرمز به جای نمی گذارد. اگر از رنگهای جدید فیبروز استفاده شود رنگها هیچ گونه ته رنگ قرمز ،بنفش و خاکستری ندارند و ماندگاری بالاتری نسبت به سری های قبلی رنگهای فیبروز دارند.

تاتو کار با متد فیبروز :

کسی که کار هاشور و سایه ابرو را بر اساس متد فیبروز انجام می دهد باید مدرک آکادمی فیروز را داشته باشد. کسانی که مدرک فیبروز را کسب می کنند به آنها لوگوی مخصوص فیبروز داده می شود و در سایت اصلی فیبروز نام آنها ثبت می شود. که از طریق لوگو و کدی که زیر لوگوی آنها درج می شود قابل تشخیص هستند درجه تاتو کار در  این متد ابرو بر اساس متد فیبروز ابرو ، تاتو کارها بر اساس مهارتشان به پنج لول تقسیم می شوند که در کنار لوگویشان قرار می گیرد. این لول ها بر اساس لول پایین به بالا عبارتند از

1- تاتو کار

2- تاتو کار برتر

3- استادیار

4- استاد ماهر

5- استاد بزرگ

آموزش خصوصی انواع تاتو ۱۰۰% تضمینی توسط تیم متخصص مستر تاتو.

برای مشاوره بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر را درباره این دوره در آپارات مشاهده کنید

صفحه اینستاگرام مستر تاتو: @mr.tattoo.studio

شماره تماس با مشاوران مستر تتو:

موبایل: ۰۹۱۲۴۰۲۱۴۰۸

تلفن ثابت: ۰۲۱۴۴۳۰۹۲۲۰

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.