21 اردیبهشت 1393 تاریخچه تاتو مقالات تاتو 0 نظر کاربران نوشته شده توسط admin

تاتو در آمریکا چگونه است

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jnxanejt’ admin_preview_bg=”]

تاتو در آمریکا چگونه است

آی دی کارت لطفا!

ایالات متحده از آن کشورهایی است که خالکوبی در آن رواج بسیاری دارد و اتفاقا ممنوعیتی هم در این زمینه وجود ندارد. خالکوبی در این کشور به عنوان یک شغل چه بسا پردرآمد، کسب پررونقی هم دارد. یکی از شاخص ترین مراکز خالکوبی در این کشور جایی است در نزدیکی لس آنجلس، در فاصله کمی از محله معروف ثروتمندان سانتامونیکا، درست در دل ساحل ونیس.

این محدوده یکی از معروف ترین ها برای تاتوست. در امتداد ساحل، حدود بیست مغازه کنار هم ردیف شده اند که مجوز خالکوبی دارند و مشتری هایشان را راه می اندازند.

وقتی مشتری وارد هرکدام از این مغازه ها می شود و درخواست خالکوبی می کند، اول درباره طرح می شنود. اینکه آیا خودش طرحی دارد یا خیر. دیوار همه این مغازه ها با انواع و اقسام طرح ها پوشیده شده است. انگار که با این طرح ها، کاغذ دیواریشده باشد. بنابراین انتخاب طرح، کار پیچیده ای نیست.

به خصوص اگر هیچکدام از طرح ها مدنظر نباشد، تاتوکار شخصا به مشتری کمک می کند تا طرح دلخواهش را پیدا کند. با این حال آنچه که در این کشور برای خالکوبی یک قانون سفت و سخت محسوب می شود ارائه کارت شناسایی برای اطمینان از سن مشتری است چون خالکوبی برای زیر 18 سال در کشور آمریکا غیرقانونی است.

آمریکا اما از آن کشورهایی است که قیمت خالکوبی در آن بسیار بالاست. قیمت هایی که از حدود صد دلار آغاز می شود و در نهایت ممکن است به چند هزار دلار هم برسد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید خالکوبی چهار کلمه و یک طرح کوچک در این کشور چیزی حدود 100 دلار هزینه دارد که طبیعی است هرچه این حجم بیشتر شود قیمت هم بالاتر می رود!!

[/av_textblock]

[av_masonry_gallery ids=’746,745,742,741,739,740,747,743′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’fixed’ orientation=” gap=’1px’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-jnxaoug9′]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.