2 شهریور 1393 بیوگرافی تاتو آرتیست ها مقالات تاتو 0 نظر کاربران نوشته شده توسط admin

بیوگرافی کریس گارور

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jnxa9baj’ admin_preview_bg=”]

بیوگرافی  تاتو آرتیست کریس گاروِر

کریس گاروِر در پیتزبرگ ایالت پنسیلوانیای آمریکا بدنیا آمد و بزرگ شد، او در بین سه برادرش کوچکترین بود. از آنجا که مادرش هنرمند بود او را در شش سالگی به مدرسه ی هنر و خلاقیت پیتزبرگ گذاشت. به همین ترتیب او اول نقاشی را فراگرفت و سپس اولین کار تاتویش را در 15 سالگی انجام داد.

ورود جدی کریس به دنیای تاتو از 17 سالگی شروع شد، وقتی او گیتار بیس خود را برای خرید تجهیزات تاتو فروخت!

در اوایل دهه ی دوم عمرش او به نیویرک نقل مکان کرد، جایی برای رشد و شهرت روز افزونش نه فقط برای کیفیت بالای تاتو هایش بلکه به خاطر عشق فزاینده اش به هنر تاتو!

در سالهای بعد او نه فقط در هر دو قاره ی آمریکا که در اروپا و آسیا هم سفر های کاری و فعالیت بسیار داشت، وی همچنین مدتی را در ژاپن کنار دست اساتید مشهور ژاپنی تاتو، هوریوشی، هوریتومو و هوریتوشی برای یادگیری سبک تاتوی ژاپنی سپری کرد، بعد به تبت رفت و از تاتو کار معروف تبتی، مونکِ بودایی سبک های شرق آسیایی را به خوبی فراگرفت.

همه ی این تلاش ها بود که امروزه با سرچ کردن نام برترین تاتو آرتیست دنیا او را در صدر تمامی اسامی برترین ها میبینید.

در سال 2005 کمپانی مشهور (میامی اینک) او را به عنوان استاد ویژه ی برند خود برگزید و تا امروز همکاری این دو غول دنیای تاتو ادامه دارد.

کریس همچنین شوی تلویزیونی معروف خود با عنوان میامی اینک را دارد و بسیاری از سلبریتی های معروف هالیوود مشتری های داعمی او هستند.

او در فلوریدا تاتو شاپ مجلل خودش را اداره میکند و نه فقط اجرا و آموزش، که ساخت دستگاه ها و تجهیزات تاتوی انحصاری خودش را هم دارد.

کریس در کنار هنر تاتو نقاشی هم میکند و در ساعات استراحتش گیتار بیس نیز میزند و بند خودش را هم رهبری می کند.

زندگی او نمونه ی بارزی برای تلاش مستمر و رسیدن به موفقیت با عشق و اراده ی واقعی میباشد..

همراه همیشگی شما،   مستر تاتو    

   موفق و پیروز باشید.

[/av_textblock]

[av_masonry_gallery ids=’726,723,724,716,717,713′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’fixed’ orientation=” gap=’1px’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-jnxabuqo’]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.