7 مهر 1393 بیوگرافی تاتو آرتیست ها مقالات تاتو 0 نظر کاربران نوشته شده توسط admin

بیوگرافی micky michelich

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jnx9yxr2′ admin_preview_bg=”]

بیوگرافی تاتو آرتیست micky michelich

ميكي وقتي فقط ١٦ سال داشت تصميم گرفت تاتو آرتيست شود، درست وقتي ديد يكي از دوستان قديمي اش تاتو اي روي بازويش زده به هنر تاتو علاقمند شد.

او در سال ٢٠٠٨ اولين ماشين گانش را خريد و چهارسال آينده را فول تايم به يادگيري و اجراي كارهايش پرداخت.

بعد از آن بود كه به خاطر استعداد و تلاش فراوانش توانست در شمال لندن در يك موسسه ي هنري بسيار معروف به نام Sims Tattoo مشغول به كار شود و تا امروز در همان جا به موفقيت هاي شغلي هنري اش ادامه دهد.

او عاشق جوهر مشكي و خاكستري يا همان سبك گري واش است،

ميكي با استفاده از طيف وسيعي از مشكي يك طرح كلي و زيبا را مي آفريند، اكثر طرح هايش را يا خودش نقاشي ميكند يا تغييرات كلي در طرح اصلي ميدهد و آن را خاص و منحصر به فرد ميكند.

از سبك شرقي در تاتو هايش الهام گرفته و همينطور سبكش به هنرمند هلندي به نام Escher نزديك است.

ميكي به تاتو كردن طرح هاي بدون شابلون بسيار علاقه دارد و خيلي از آثار سبك تريبالش tribal دست آزاد تاتو شده است!

همچنين خلق آثار هنري را بسيار دوست دارد و پيكر تراشي روي چوب از هنرهاي اوست.

او تمرين هاي بسيار سخت براي نقاشي با خودكار كرده است و استعداد فوق العاده اش براي تاتو هاي دست آزاد نيز در همين راستا به موفقيت رسيده است.

در ادامه نمونه كارهاي او را در كانال قرار مي دهيم، به پيج اينستاگرام مستر تاتو هم سر بزنيند و نمونه كارهاي ما را مشاهده فرماييد.

سپاس از همراهي شما عزيزان

مستر تاتو

[/av_textblock]

[av_masonry_gallery ids=’605,604,608,603′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’fixed’ orientation=” gap=’1px’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-jnxa0zk4′]

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.