تاتو هنرِ زنده است!

هنری است که با مرگ بوم نقاشی اش از بین خواهد رفت. بوم نقاشیِ تاتو شما هستید! بعد از نقاشی های داخل غارها قدیمی ترین نقاشیِ بشر همان نقاشی روی بدن یا تاتو بوده است. قدمت تاتو به دوره ی نئاندرتال ها برمی گردد.

در دوره ی انسان های اولیه تاتو برای نشان دادن قدرت و مهارت های افراد قبیله انجام می شد.انسان ها قبل از پیدایش زبان با علائم و نقاشی ها با هم ارتباط برقرارمی کردند و بعد از بوجود آمدن زبان که زبان های قبایل مختلف باهم متفاوت بوده علائم و نشانه ها اشتراکات معنایی بین همگان داشته، پس این نشانه ها را روی بدن خود تاتو می کردند.

برای مثال: درخت یا کبوتر نشانه ی صلح بوده، گرگ روی بدن فردی تاتو میشده که سرباز و یا جنگجو بوده است و یا خطوط دور بازو یا گردن نشان دهنده ی درجه و قدرت فرد در قبیله اش بوده است.همه ی این ها تاتو را به هنری اصیل و زنده و قابل ستایش تبدیل می کند و به نوعی تاتو اولین هنر انسان ها بوده است.

تاریخچه:
ما نزدیک به پنج سال است که به صورت متمرکز روی تاتو فعالیت میکنیم. در شروع کار مشکلات فراونی داشتیم از جمله نبودن اطلاعات، نبودن تجهیزات تخصصی، و…
هدف:
ما این است که هر آنچه راجب این هنر میدانیم در اختیار شما قرار دهیم و شما را با ابزارها و تجهیزات مورد نیاز تاتو آشنا کنیم.
چشم انداز:
در آینده ما شما را با دنیا جدیدی از مد و هنر تاتو و مراقبت از پوست و مو آشنا خواهیم کرد. هر چیزی که به زیبایی شما اضافه کند را به شما آموزش خواهیم داد.
,,

To me it is important how I connect with my clients, because I'm not just leaving a tattoo mark on someone's skin.

برای من مهم است که چگونه با مشتری های خود ارتباط برقرار کنم، زیرا من صرفا یک نشان تاتو را روی پوست کسی نمی گذارم.

-AMI JAMES

اعضای تیم مستر تاتو

Reza Heydari
Head of Mr.tattoo & tattoo artist

عشق، خلاقیت و هنر

خلق یک اثر هنری نیازمند عشق، خلاقیت و مهم تر از همه مهارت فراوان است. بیشتر از ده سال است که در این حرفه مشغول فعالیت هستیم، در اوایل کار دریافتیم که لوازم تخصصی تاتو در ایران وجود ندارد، پس تصمیم گرفتیم از معتبرترین کمپانی های دنیا لوازم و تجهیزات تاتو وارد کنیم.

بعد از گذشت چندسال که تاتو در ایران رشد چشمگیری کرد و لوازم تاتو هم به وفور در اکثر نقاط یافت می شد، به این نتیجه رسیدیم که هنر تاتو در کشور عزیزمان روندی علمی و اصولی ندارد و متاسفانه سطح تاتو کاران ما با تاتو کاران بزرگ دنیا فاصله ی زیادی دارد… به همین منظور تصمیم گرفتیم هر آنچه در توان داریم به نمایش بگذاریم و تمام تلاشمان را بکنیم تا بتوانیم سطح این هنر مدرن را به حد والای خود برسانیم.