لیست خدمات مستر تاتو

خدمات تاتو بدن

تاتو بدن یعنی تزریق مواد رنگی به وسیله دستگاه خالکوبی بدن در زیر پوست باعث می شود تا تغییراتی همراه با نقش آماده بر روی پوست ایجاد شود. این نقوش بسیار زیبا تا آخر عمر بدون تغییر روی پوست باقی می ماند. مجموعه ی مستر تاتو با سابقه ی بیش از ده سال در هنر تاتو در خدمت شماست..
بیشتر بدانیم

خدمات میکروپیگمنتیشن

تاتو براي نقاشي كردن روي بدن استفاده مي‌شود و ميكروپيگمنتيشن براي بازسازي طبيعي، متعادل‌سازي و جلوه بخشيدن به چهره استفاده مي‌شود كه درنتيجه زيبايي بيشتری به چهره شما می دهد.
بیشتر بدانیم

خدمات مزو وایت

مزو وایت یا کرم پودر دائم آخرین تکنولوژی و یکی از روش های علمی اثبات شده برای بهبود پوست و مبارزه با مشکلات پوستی می باشد.
بیشتر بدانیم

خدمات مزو تراپی

مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه پزشکی زیبایی ست و در حقیقت استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر است
بیشتر بدانیم

خدمات میکروبلیدینگ

اگر ابروهایتان کم پشت یا نازک شده، اگر دوست دارید فرم ابرویتان را تغییر دهید. یک گزینه خیلی طبیعی وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. تاچ های انجام شده در میکروبلدینگ ابرو به نازکی و ظرافت ابروهای خودتان است.
بیشتر بدانیم

خدمات تاتو جای بخیه ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یک روش عمل جراحی زیبایی است که برای حذف چربی اضافی ناحیه شکم به منظور سفت کردن عضلات و فاسیای دیواره شکم استفاده می‌شود. بهترین راه حل برای پوشاندن و کاور کردن جای بخیه های جراحی ابدومینو پلاستی، تاتو است. مجموعه ی مستر تاتو در این زمینه کاملا حرفه ای و با سابقه است..
بیشتر بدانیم

خدمات پاک کردن تاتو

کار اصلی در ریموو تاتو بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوهای قدیمی توسط یک محلول اسید میوه خارج می شود یا به رنگ خاکستری کم رنگ در می آید، چنانچه کاملا خارج شود نیاز به ملانین سازی ندارد. اما اگربعد از پاک کردن تاتو ابرو رنگ دانه های خاکستری بجا بگذارد در ترمیم های بعدی حتما از رنگ دانه سازی استفاده شود. مجموعه ی مستر تاتو کاملا حرفه ای در زمینه ی ریموو تاتو..